טל': 03-6090234
פקס: 03-6090799
נייד: 053-2000520
עורכי דין
צור קשר

  שם *

  דואר אלקטרוני *

  טל'

  ההודעה


  בתחום הפלילי של מיסי היבוא מטפל משרדנו במגוון גדול של העבירות המצויות בפקודת המכס, ביניהם, טיפול בישראלים אשר נתפסים בכניסה או ביציאה מישראל עם כספים וחפצים עליהם לא דווחו למכס.
  בכניסה במסלול ירוק, לרבות מי שסבור שהוא עולה חדש ו/או תושב חוזר, על כל אלה גם אם מגיע להם פטור ממס במסגרת החוק, עדיין מוטלת עליהם חובת דיווח והצהרה של הטובין הפטורים במעבר האדום ואי ציות לחוק יכול ויגרום להחרמת הטובין ותשלום קנס כמו גם פתיחת תיק פלילי למי שלא הצהיר.
  משרדנו מטפל בכל העניינים הללו ולרוב הסחורה מושבת לבעליה מבלי שנפתח הליך פלילי כלל.
  יש להדגיש כי בהכנסת כספים לישראל מעל למסגרת החוק כ -100,000 ₪ ללא דיווח לרשויות המכס בכניסה, הינה עבירה של חוק איסור הלבנת הון בנוסף לעבירת המכס וככזו עשויה לגרור החרמת הכסף עד הפניית האדם לוועדת עיצום כספי, בה לא לאחר שיישמעו דבריו יוחלט על גובה העיצום (הקנס).
  משרדנו ערוך לטפל מול וועדות העיצום של המכס, מכיר את כל הנהלים והפסיקה בנדון.
  כמו כן המשרד מטפל בעבירות של הגשת רשימונים כוזבים למכס (הנמכת מחיר בייבוא או הרמת מחירים, התחמקות מתשלום מס קניה ועוד.
  בנוסף מטפל משרדנו בסוגיות של הברחה עם הלבנת הון. אחת העבירות הבודדות מתחום המיסים אשר הוגדרה בסעיף 15 לתוספת א לחוק איסור הלבנת הון הינה הברחה:

  " עבירות של הברחת טובין לפי סעיפים 211 ו- 212 לפקודת המכס, או לפי פקודת היבוא והיצוא [נוסח חדש], תשל"ט- 1979;"

  במקרים אלה צריך לנתח היטב את הרכיב העובדתי ולא לאפשר לרשויות המכס ליתן פרשנות מרחיבה למושג הברחה לכל רשימון כוזב שמוגש.
  בנוסף מטפל משרדנו בטובין אשר נתפסו על ידי הרשויות כגון שעוני יוקרה, יהלומים וזהב, מגיש בקשות להחזרת תפוס ומלווה את כל הטיפול המשפטי עד השבת התפוס לבעליו ו/או קבלת כל החלטה שיפוטית.
  משרדנו ערוך ליתן מענה ללקוחותיו החשודים בעבירות הנ"ל, למן השלב בו נעצר הלקוח ויעוץ שוטף וליווי מלא של כל השלב החקירתי וכלה בניהול ההליך הפלילי ככל שמוגש כנגדם כתב אישום על פקודת המכס.