טל': 03-6090234
פקס: 03-6090799
נייד: 053-2000520
עורכי דין
צור קשר

  שם *

  דואר אלקטרוני *

  טל'

  ההודעה


  משרדנו מתמחה בייצוג בגין עבירות כלכליות מול משרדי החקירות של מס הכנסה.

  כמו בחוק מע"מ גם כאן נחלקת פקודת מס הכנסה מבחינת עברות המס, לעבירות הטכניות שהינן עד שנת מאסר אחת ולעבירות המהותיות (סעיף 220 לפקודה), שהינן עבירות מסוג כוונה להתחמק ממס ששם על פי הפקודה העונש הוא עד 10 שנות מאסר.
  במסגרת שירותינו מטפל משרדנו בעבירות המרכזיות בפקודת מס הכנסה כגון: העלמת הכנסות, חשבוניות מס פיקטיביות, אי הגשת דוחות, משכורות פיקטיביות, עבירת ניכויים ועוד.

  בפן הטכני מטפל משרדנו בכל האמור באי הגשת דו"חות מס הכנסה, אי-ניהול פנקסי חשבונות בהתאם להוראות, אי-העברת מס שנוכה, אי-רישום תקבולים, מסירת ידיעות לא נכונות ועוד, כאשר ניסיוננו הרב מאפשר לנו לסיים תיקים אלה מבלי הצורך להיזקק להתדיינות משפטית פלילית בבית המשפט עם כל המשתמע מכך ובדרך כלל תיקים מסוג אלה (באם הנישום משתף פעולה ומסיר את המחדל), יסתיימו ברובם בקנס מנהלי בלבד (שזה אומר אי רישום פלילי בכלל).

  בכל האמור בעבירות המהותיות של סעיף 220 לפקודה, מעניק משרדנו ייצוג מלא בכל הערכאות המשפטיות.

  משרדנו מאמין ביתרונות המשא ומתן, כך שמלבד ייצוג הלקוח בבתי המשפט, ניתן ואפשר להשיג פתרונות חלופיים טובים יותר כגון הסדרי טיעון או המרת כתב האישום בקנס מנהלי או כופר, כל אלה בתנאי שהתוצאה משרתת את הלקוח בצורה האופטימאלית.
  מבחינה זו, היכרותנו את המערכת והנפשות הפועלות בה תוך ידיעה של "גבולות הגזרה" של המערכת (מה יכולים ומה לא יכולים) ותוך הכרה מעמיקה של מדיניות הענישה, מסייעת למשרדנו להגיע להסדרי טיעון ראויים מאוזנים שמיטיבים עם לקוחות המשרד.

  בנוסף, ערוך המשרד למתן שירות "אד הוק" לבעיות הצצות באופן פתאומי, כדוגמת שחרור ממעצר, הסדרת ערבויות וליווי מלא בחקירה מול גורמי החקירות השונות של מס הכנסה.