טל': 03-6090234
פקס: 03-6090799
נייד: 053-2000520
עורכי דין
צור קשר

  שם *

  דואר אלקטרוני *

  טל'

  ההודעה


  202משרד מעוז הראל, הינו משרד בוטיק לעריכת דין המתמחה במיסוי פלילי והלבנת הון ומאז הקמתו פילס את עצמו לצמרת משרדי הנישה המובילים בתחום מתן שירותים במגוון העבירות הכלכליות, על היבטיהם השונים.

  המשרד הינו ייחודי באשר ייעודו העיקרי לתת שירות ממוקד ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ללקוחות בתחום המיסוי פלילי והצווארון הלבן.

  המשרד מתמחה בכל העבירות הכלכליות הקיימות ובעיקר עבירות על חוק מע"מ, פקודת מס הכנסה, פקודת המכס וחוק איסור הלבנת הון.

  הפצה וקיזוז של חשבוניות מס פיקטיביות נחשבת לעבירה הכלכלית הנפוצה ביותר בתחום דיני המס ודורשת מומחיות, מיומנות רבה והכרות מעמיקה של רשויות המס, היחידות החוקרות המחלקות המשפטיות השונות וכיצד הן תופסות את התופעה ונלחמות בה.

  קבלני בניין ונותני שירותים אחרים בענף הבניה כמו ביתר ענפי השירותים המספקים כוח אדם, נוטים לבצע עבירות מסוג חשבוניות מס פיקטיביות לעיתים רבות עקב הגיון כלכלי מוטעה שאם בוצעה להם עבודה, או סופק להם שרות והם שילמו תמורתו, הם זכאים לנכות את חשבוניות המס שקבלו.

  בהרבה מקרים מסתבר כי רשויות המס פוסלות חשבוניות מס אלה, מוציאות שומות מס ואף פותחות בחקירות פליליות כנגד המעורבים לרבות אותם עסקים שניכו את החשבוניות.

  משרדנו ערוך לספק שרותי ייעוץ ותדרוך מרבי, כיצד לא לפול למלכודת חשבוניות המס הפיקטיביות, לרבות תכנוני מס וליווי עסקאות.

  המשרד מספק ללקוחותיו ליווי מלא של כל שלבי ההליך הפלילי משלב החקירה ברשות המיסים ובמשטרה, יעוץ שוטף וכלה בייצוג בערכאות – ליטיגציה בבתי המשפט בתחומים הנדונים.

  ייחודו ויתרונו של משרד מעוז הראל, שאיננו מתפרש על תחומי משפט רבים אלא נבנה במטרה לספק שירות נישה מקצועי ביותר וממוקד למי שנחשד והואשם בעבירות מס והלבנת הון כאשר בתחום חשבוניות המס הפיקטיביות, קנה לעצמו המשרד שם ומעמד של אחד המשרדים המובילים בארץ בתחום בייצוג מול רשות המיסים.

  משרד מעוז הראל משרת לקוחות ממגזרים שונים ומגוונים, ביניהם חברות אחזקה ותשתיות, חברות מובילות מתחום תשתיות המים והאנרגיה, חברות מתחום הקבלנות בניה וענפי השיפוצים השונים לרבות יחידים עוסקים מורשים כמו גם אורגנים ונושאי משרות של בנקים וחברות ביטוח.

  בנוסף מעניק המשרד שירותי יעוץ וליווי מקצועי בתחום המיסוי הפלילי למשרדי רואי חשבון ויועצי מס וכן מספק שירותיו בתחום המיסוי הפלילי למשרדי עורכי דין בתחום הצווארון הלבן, המבקשים להשתמש בידע במומחיות ובמוניטין הרב של המשרד מול רשות המיסים לטובת לקוחותיהם.

  השילוב של שנים רבות של עבודה ברשות המיסים תוך הכרות מעמיקה של מערכת המס ואנשיה יחד עם ניסיון מקצועי, הידע המעמיק של המשרד בתחום המיסוי הפלילי, בנוסף למצוינות המקצועית המתווה את דרכו של משרד מעוז הראל הוא המביא לפתרונות הולמים לשביעות רצון לקוחותינו גם בתיקים מורכבים וסבוכים ביותר.

  למשרד הישגים משמעותיים בהסדרי טיעון וניהול תיקים בבית משפט בתחום הפלילי וכן הצלחות רבות בהסדרי שומה מיטביים מול מע"מ ומס הכנסה.