טל': 03-6090234
פקס: 03-6090799
נייד: 053-2000520
עורכי דין
צור קשר

  שם *

  דואר אלקטרוני *

  טל'

  ההודעה


  רשות המסים מעריכה כי בכל שנה נעשה שימוש בחשבוניות פיקטיביות בסכום של כ-8 מיליארד שקל והחל משנת 2010 הגבירה רשות המסים את האכיפה על ידי חיוב עוסקים מעל מחזור מסוים לדווח על התשומות אותן הם רוצים לקזז באופן מקוון כדי שניתן יהיה לאתר אם תשומות אלו אכן דווחו כעסקאות של מוציא החשבונית.
  חלק גדול מהעבירות בתחום חשבוניות מס פיקטיביות מופיעים בענפי השירותים השונים והקבלנות והיזמות בבניין.
  ענף הבניין הינו ייחודי בכך שהינו צרכן אדיר של הוצאות עבודה. מדובר בהעסקת עובדים רבים מתחום הבניין בשוק בו הרגולציה בתחום העסקת העובדים מתחלפת באופן תדיר.
  יש עובדים סינים, עובדים זרים אחרים, ערבים ישראלים, ערבים פלסטינאים ועוד כאשר על המעסיקים מוטלים מטלות כבדות מתחום דיני העבודה, דיני המס ובשנים האחרונות נכנס שחקן מרכזי לא פחות לתחום הוא התמ"ת, שגם הוא מטיל מגבלות רבות.
  על פי רוב העובדים אינם מגובים בחשבוניות מס ואם העסק צורך את כוח האדם שלא במסגרת קבלן משנה כוח אדם רשום כחוק, הוא מוצא עצמו נאלץ למצוא פתרונות כיצד לכסות חשבונאית על סכומי הכסף האדירים שהוא מוציא על תשלום שכר עבודה לעובדים.
  משרדנו כמי שהיה פעם חלק באותה מלחמה (מטעם רשות המיסים), מומחה בנושא חשבוניות המס הפיקטיביות וערוך בהענקת פתרונות יצירתיים וחוקיים.
  בנוסף אנו ערוכים לצייד את קבלני הבניין, היזמים ונותני השירותים בכלים ברורים כיצד להתנהל ברמת ניהול העסק והנהלת החשבונות, כדי שההוצאות בגין שכר העבודה יוכרו על ידי רשויות המס ולא חלילה ימצא העסק עצמו בביקורת וחקירה פלילית של רשויות המס, שיכולה להוליד לצד שומות אזרחיות גם כתב אישום פלילי בשל ניכוי תשומות שלא כדין.


  משרדנו מעניק שרותי יעוץ וחוות דעת עדכנית בנושא ניכוי תשומות מה מותר ומה אסור ומלווה עסקאות וחוזים כדי לאפשר לעסקים ביטחון חוזי ועסקי מול קבלני המשנה ומול רשויות המס.