טל': 03-6090234
פקס: 03-6090799
נייד: 053-2000520
עורכי דין
צור קשר

  שם *

  דואר אלקטרוני *

  טל'

  ההודעה


  שימוע במשפט הפלילי מהווה הליך מקדים להגשת כתב אישום, ומכאן שהוא שלב קריטי בהליך הפלילי.

  הליך השימוע הפך לזכות יסוד במשפט הישראלי ונמנית עם עקרונות הצדק הטבעי, הליך זה מתקיים לפני הגשת כתב אישום ותכליתו לתת לחשוד ולעורך דינו, הזדמנות להציג את טענותיהם בפני רשויות התביעה בטרם יחלו ההליכים הפליליים בבית המשפט.

  ניהול נכון ומקצועי בשלב המקדמי להגשת כתב אישום יכול לסייע לסגירת תיק החקירה, לפיכך, במיוחד בתיקים כלכליים יש לפנות לקבלת יעוץ וייצוג עו"ד כבר בשלבי הליכי שימוע.

  יתרה מכך, שימוש בזכות לשימוע צריך להיעשות באופן משפטי, מקצועי ומדויק, שאם לא כן, הנזק שעלול להיגרם יעלה על התועלת. מאחר ולהליך השימוע יש משמעות משפטית-ראייתית והוא למעשה התדיינות של החשוד עם רשויות התביעה באשר לליבת החשדות נגדו, מחייב הדבר נקיטת זהירות באשר לאופן בו חושפים קו הגנה, מסמכים שיכולים להביא לזיכוי וכד'.

  עריכת שימוע באופן לא מקצועי, יכול ותגרום להעמקת הראיות נגד החשוד.

  נוכח החשיבות הרבה שיש להליך השימוע ונוכח ההשלכות מרחיקות הלכת על המשך ניהול ההליך הפלילי, ישנה חשיבות רבה לכך שייצוג החשוד יעשה ע״י עורך דין בעל ניסיון וידע בתחום המקצועי של מס הכנסה ומע"מ, כדי שיוכל לסייע בביטול כתב האישום בטרם יחל המשפט, או לחילופין להכיר במציאות המשפטית, לצמצם את גדר המחלוקת ולהגיע להסכמים עם הפרקליטות ורשויות המס לטובת הלקוח.

  משרד עו"ד מעוז הראל מומחה בתחום המיסוי בישראל  ומייצג חברות ולקוחות פרטיים רבים בכל קשת הייצוג המשפטי בנושאי מיסוי, ולו ניסיון רב של עשרות רבות של הליכי שימוע מול הפרקליטות והמחלקות המשפטיות של רשויות המס.

  הידע והניסיון של המשרד מאפשרים לו לספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי יעיל ומדויק בהקשרו של ההליך בו נמצא הלקוח ואשר מותאם לצרכיו העסקיים הספציפיים.